Промена распореда за 17. децембар и распоред за 24. децембар

Вест је објавио marko , пон, 16/12/2019 - 13:04

Обавештавамо студенткиње и студенте који прате наставу на предмету Историја античке и средњовековне политичке мисли да предавање заказано за уторак, 17. децембра у 9 часова неће бити одржано. Надокнада предавања ће бити организована у амфитеатру у уторак, 24. децембра у 12 часова.

Ова промена не утиче на одржавање предавања из предмета Академске вештине које ће се одржати у слушаоници 1 у уторак, 17. децембра у 13:30 часова, док ће се час Академских вештина 24. децембра одржати у 14:30 часова.

Час вежби на предмету Историја античке и средњовековне политичке мисли за студенте претходних генерација биће одржан у 17:30 часова у уторак, 24. децембра.

Писани део испита из предмета Историја античке и средњовековне политичке мисли и Историја модерне политичке мисли у ванредном децембарском испитном року биће одржан у среду, 18. децембра у 12 часова у кабинету 94.