Регистрација на платформу за електронско учење

Вест је објавио marko , уто, 28/02/2023 - 08:49

Целокупна литература и сви извори дигитализовани су и доступни на платформи RCUBeLearning. Молимо све студенткиње и студенте да региструју своје налоге на овој платформи и да се тамо упишу на предмет Историја модерне политичке мисли. То могу учинити овде (ако се већ нису регистровали за потребе праћења наставе на Историји античке и средњовековне политичке мисли или неком другом предмету), а потом се уписати на предмет овде, користећи лозинку IMPM2022. Приликом регистрације обавезно је унети пуно име и презиме. Препоручујемо да се приликом регистрације користе студентске мејл адресе (@student.fpn.bg.ac.rs). Упутство за приступ пакету Офис 365 који пружа ову услугу, али и услугу приступа заштићеним електронским књигама, можете пронаћи овде. Уколико желите да промените мејл адресу на систему RCUBeLearning то можете учинити тако што кликнете на своје име и презиме у горњем десном углу прозора, па на „параметри“ („preferences“), „уреди профил“ („edit profile“).