Извођење наставе преко интернета на предмету Историја модерне политичке мисли

Вест је објавио marko , уто, 17/03/2020 - 18:32

Обавештавамо студенткиње и студенте који прате програм предавања и вежби на предмету Историја модерне политичке мисли да ће се, до истека ванредног стања, настава на предмету изводити путем платформе RCUBeLearning (http://elearning.rcub.bg.ac.rs). Предавања ће бити постављана у текстуалном формату, почевши од 24. марта, а градиво за вежбе ће се састојати од питања и смерница које треба да помогну при читању и разумевању дела. Динамика објављивања ових садржаја одговараће редовној динамици извођења предавања и вежби. Разговор о садржају предавања или изворних дела одвијаће се такође на платформи RCUBeLearning, писано, путем за сваку тему предвиђеног форума и укључиће све уписане студенте.

Молимо све студенткиње и студенте да региструју своје налоге овде, а да се потом упишу на предмет овде. Приликом регистрације обавезно је унети пуно име и презиме, а пријављивање за праћење предмета биће отворено до 24. марта. Студенти који се до тада не пријаве за праћење предмета могу добити лозинку путем електронске поште.

Евалуација градива са часова вежби ће се састојати од теста који обухвата целокупно градиво обрађено на часовима вежби организованим путем интернета. Тест ће се одржати када прође ванредно стање и чим се за то стекну услови. Поени стечени на овом тесту збрајаће се са поенима оствареним на прва два часа вежби.

Околности које намеће ванредно стање и захтев за самоизолацијом отежавају прибављање материјала за часове вежби. Најкасније до 24. марта размотрићемо начине на које можемо учинити макар део материјала доступним на платформи за електронско учење.

Док траје ванредно стање, консултације ће се обављати искључиво електронском поштом.

Обавезни и необавезни колоквијум одржаће се кад се за то стекну услови.