Пријављивање за поправни термин 12. јуна

Вест је објавио luka , уто, 06/06/2023 - 12:05

Отворено је пријављивање за поправни термин за полагање до једног колоквијума и највише два часа вежби. Полагање је заказано за понедељак 12. јун, а студенти који желе да полажу предиспитне обавезе у овом поправном термину могу овде одабрати колоквијум и час(ове) вежби до суботе 10. јуна у 18 часова.

Трећи поправни термин биће организован током лета (средином августа), а у том термину могуће је полагати све часове вежби и оба колоквијума.

Студенткиње и студенти који поправљају до једног колоквијума и до два часа вежби могу полагати ове предиспитне обавезе у било ком од наредна два термина, а они који полажу три, четири, пет или шест часова вежби, односно два колоквијума, то могу учинити само у летњем термину.

Могуће је изаћи само једном на поправни тест.