Часови вежби за Н смер и старије генерације

Вест је објавио luka , чет, 22/02/2024 - 13:49

Обавештавамо студенткиње и студенте који похађају наставу на предмету Историја модерне политичке мисли да ће се други час вежби за Н смер одржати у среду 13. марта. Од тог термина, вежбе ће се одржавати сваке друге недеље. Први час вежби ће се одржати у складу са распоредом објављеним на сајту предмета.

Часови вежби за студенткиње и студенте, који су уписали факултет пре 2023. године, одржаваће се сваког другог четвртка, почев од 29. фебруара од 17:30 часова у амфитеатру. У овом термину полажу и студенти и студенткиње који раде тестове на енглеском језику.

Уколико се некоме од студената и студенкиња овај термин преклапа са другим факултетским обавезама, можете се обратити асистенту Луки Петровићу путем мејла luka.petrovic@fpn.bg.ac.rs